You are currently viewing 15 Lat Wspierania Rozwoju MŚP!

15 Lat Wspierania Rozwoju MŚP!

Enterprise Europe Network, największa na świecie sieć wspierająca małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), obchodzi 15 lat istnienia! W tym czasie nieodpłatnie pomogliśmy ponad 4 milionom firm z sektora MŚP w ich rozwoju na rynkach międzynarodowych, wdrażaniu innowacji, przechodzeniu na bardziej zrównoważone modele biznesowe oraz w dostępie do finansowania.

O Nas:

W 2008 roku powstała Enterprise Europe Network, tworząc połączenie dwóch sieci – Euro Info Centres i Innovation Relay Centres. Dziś jesteśmy globalną siecią, zrzeszającą kilkaset instytucji w kilkudziesięciu krajach, w Polsce działających 29 organizacji.

Jak Pomagamy?

Nasi doświadczeni konsultanci oferują kompleksowe wsparcie w dziesięciu obszarach, obejmujących m.in. dostęp do finansowania, ucyfrowienie, innowacje, współpracę międzynarodową, integrację regionalną, wzmacnianie odporności, jednolity rynek UE, budowanie potencjału firmy, zrównoważony rozwój oraz kojarzenie partnerów biznesowych.

Jak Skorzystać?

W nowej odsłonie naszej działalności wprowadziliśmy innowacyjną platformę online, jednoczącą konsultantów z ponad 400 instytucji członkowskich na całym świecie oraz firmy, które korzystają z naszego wsparcia. Proces rozpoczynamy od analizy potrzeb 360 stopni, a następnie projektujemy spersonalizowany plan wsparcia dostosowany do priorytetów każdej firmy.

Współpraca Zagraniczna:

Dysponujemy największą na świecie międzynarodową bazą ofert współpracy zagranicznych firm. Znajdziesz tu nie tylko oferty dystrybucji i dostaw, ale także partnerów technologicznych. Zarejestruj się bezpłatnie i aktywnie poszukuj partnerów biznesowych z ponad 6 tysiącami ofert.

Szkolenia i Webinaria:

Nasze ośrodki w całej Polsce organizują szkolenia stacjonarne oraz webinaria, obejmujące obszary internacjonalizacji, cyfryzacji i zrównoważonego rozwoju. Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj swoją firmę z nami!

Skontaktuj się z Nami:

Chcesz skorzystać z naszego wsparcia? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy już skorzystali z naszej pomocy i rozwijaj swój biznes na globalną skalę z Enterprise Europe Network!