You are currently viewing 6 edycja Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw

6 edycja Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw

Zapraszamy do udziału w szóstej edycji Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw 2023, wydarzenia, które odbędzie się 14 listopada 2023 roku w Sali Plenarnej Parlamentu Europejskiego w Brukseli. To niepowtarzalna okazja, aby jako przedsiębiorca wcielić się w rolę europarlamentarzysty, wyrazić swoje opinie i uczestniczyć w debatach nad kluczowymi kwestiami dotyczącymi małych i średnich przedsiębiorstw w Unii Europejskiej.

Europejski Parlament Przedsiębiorstw to inicjatywa, która pozwala przedsiębiorcom z całej Europy na udział w procesie tworzenia unijnego prawa. To także okazja do dyskusji z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego, Komisji oraz innymi przedsiębiorcami z różnych krajów UE, aby wspólnie rozwiązywać codzienne wyzwania biznesowe.

W tym roku 751 przedsiębiorców z 27 krajów Unii Europejskiej oraz 18 krajów spoza UE weźmie udział, tworząc niepowtarzalną platformę do wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy biznesowej. Organizatorem Europejskiego Parlamentu Przedsiębiorstw jest EUROCHAMBRES, Europejskie Stowarzyszenie Izb Przemysłowo-Handlowych, a polską delegację reprezentować będzie 52 firm – tyle, ile polskich europarlamentarzystów.

Program wydarzenia obejmuje udział w sesjach Parlamentu Przedsiębiorstw, debaty nad istotnymi rezolucjami dla biznesu, możliwość spotkań z ponad 700 przedsiębiorcami z różnych krajów, uroczysty lunch z uczestnikami oraz przedstawicielami instytucji UE, a także liczne spotkania z wysokimi przedstawicielami instytucji UE oraz polskiej dyplomacji w Brukseli.

Więcej informacji pod linkiem: https://kig.pl/save-the-date-6-edycja-europejskiego-parlamentu-przedsiebiorstw/