You are currently viewing Connect & ScaleUp: Biznes w równowadze: znaczenie wellbeingu dla przedsiębiorców! [25.07.2023]

Connect & ScaleUp: Biznes w równowadze: znaczenie wellbeingu dla przedsiębiorców! [25.07.2023]

Polecamy naszym klientom udział w bezpłatnym wydarzeniu organizowanym przez PARP. Odbędzie się ono 25 LIPCA 2023 w HUBHUB adres: al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa.

Wellbeing w miejscu pracy, czyli tzw. dobrostan pracowników powinien być jednym z filarów nowoczesnej, innowacyjnej i odpowiedzialnej kultury organizacji. W ostatnich latach to pojęcie zyskuje na popularności, ponieważ znacznie wzrosła świadomość pracodawców na temat możliwych działań podejmowanych na rzecz dobrego samopoczucia zespołu.

Coraz więcej organizacji inwestuje w dobrostan pracowników, co przynosi korzyści nie tylko im samym, ale również firmie. Zadowolony pracownik jest bardziej produktywny i zmotywowany do pracy. Zadaniem dla przedsiębiorstwa deklarującego dbałość o zatrudnionych, jest wyniesienie wellbeingu do miana jednej z kluczowych wartości.

Podczas wydarzenia prelegenci opowiedzą od czego zacząć i jak wdrożyć wellbeing do swojej organizacji. Przytoczą dobre praktyki i korzyści wynikające z implementacji tego podejścia. Zachęcamy Państwa do zadawania pytań prelegentom podczas Q&A. Po części oficjalnej wydarzenia odbędzie się sesja networkingowa.

Z powodów organizacyjnych, liczba miejsc jest ograniczona.

Strona wydarzenia:Connect&ScaleUp 13 | Gridaly