You are currently viewing Podsumowanie warsztatów ESG

Podsumowanie warsztatów ESG

Za nami szkolenie dedykowane MŚP z obszaru, który z jednej strony jest nieznany, a z drugiej wzbudza skrajne emocje, czyli „Raportowanie Zrównoważonego rozwoju/ESG”, na dodatek „… krok po kroku”.

Po przypomnieniu przez Agnieszkę Ozimkowską ogólnego kontekstu Zrównoważonego rozwoju i wymagań legislacyjnych w obszarze ESG względem przedsiębiorstw, część warsztatową poprowadziła Pani Monika Porębska z Cementowni Warta S.A. Przyjęta forma szkolenia pozwoliła uczestnikom z sektora MŚP pozyskać praktyczną wiedzę o tym jak podejść do samego raportowania ESG, ale przede wszystkim jak zbudować silną strategię w duchu ESG. Jak wyprzedzić konkurencję, zaoferować zrównoważone produkty, zadbać o środowisko i szeroko pojętą społeczność przedsiębiorstwa.

Mamy nadzieję, że zaopatrzone w nową wiedzę przedstawiciele firm będą ambasadorami podejścia ESG w swoich przedsiębiorstwach. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywność, jednocześnie chcielibyśmy poinformowaćżę w najbliżśzym czasie zdradzimy szczegóły dotyczące kolejnego wydarzenia z tej serii.