You are currently viewing Polski Pakt Plastikowy – konferencja

Polski Pakt Plastikowy – konferencja

Już w październiku Warszawa stanie się centrum rozmów na temat opakowań plastikowych w obiegu zamkniętym! Jeśli Twoja firma poważnie podchodzi do tematu GOZu oraz zrównoważonego gospodarowania tworzywami sztucznymi, to nie może Cię zabraknąć na najważniejszym wydarzeniu Polskiego Paktu Plastikowego – naszej kolejnej, już trzeciej, Konferencji Urodzinowej.

Tym razem liderzy rynku oraz eksperci spotkają się 10 października w Kulturze Wysokiej przy ul. Szwedzkiej 2 w Warszawie. Konferencja będzie składała się z dwóch części: otwartej (9:00 – 13:00), dostępnej dla wszystkich zarejestrowanych osób*, oraz zamkniętej (13:00 – 18:00), na której spotkamy się wyłącznie z przedstawicielami członków, członków wspierających i ekspertów Paktu.

W planie wydarzenia uwzględniliśmy premierę aż dwóch nowych publikacji Polskiego Paktu Plastikowego: Raportu rocznego, w którym zaprezentujemy postępy w realizacji celów strategicznych Paktu wraz z garścią inspiracji w postaci dobrych praktyk firm członkowskich, a także ABC wielokrotnego użycia opakowań – kompendium wiedzy nt. opakowań wielorazowych.

Na uczestników czeka również aż 5 dynamicznych sprintów dyskusyjnych w obszarach kluczowych z perspektywy zamykania obiegu opakowań plastikowych:
– wyniki osiągane przez Pakt w kontekście wyzwań rynkowych.
– jak skutecznie redukować zużycie surowców pierwotnych?
– jak zbudować system recyklingu opakowań plastikowych działający w praktyce i na dużą skalę?
– wewnętrzne polityki i strategie firm kluczem do efektywnej realizacji celów.
– opakowania giętkie – wyzwania, możliwości i strategie działania.

Konferencja będzie również okazją do przedstawienia firm, dzięki którym grono członków Paktu powiększy się po raz kolejny. W trakcie wydarzenia nie zabraknie także okazji do networkingu w stylu Paktu, a więc rozmów z przedstawicielami całego łańcucha wartości opakowań z tworzyw sztucznych.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i dodania wydarzenia do kalendarza już dziś!

_____________
* Rejestracja nie jest równoznaczna z akceptacją uczestnika, o której będzie decydować organizator. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.