You are currently viewing Śniadanie biznesowe z Enterprise Europe Network: „Wymiana handlowa z Chinami”[28 września 2023].

Śniadanie biznesowe z Enterprise Europe Network: „Wymiana handlowa z Chinami”[28 września 2023].

Gorąco polecamy udział w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

SZCZEGÓŁY WEBINARIUM

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorstwa sektora MŚP. Miejsce spotkania online: platforma internetowa Microsoft Teams, zapewniona przez TARR S.A., godz. 10.00-13.00.

PROGRAM

TEMATYKA SPOTKANIA

Celem webinarium jest przekazanie jego uczestnikom wiedzy na temat podstawowych zasad bezpiecznego importu z Chin ze szczególnym uwzględnieniem branży energetycznej i automotive.

Uczestnicy dowiedzą się m.in jak wybrać dostawcę, jak skalkulować koszty, jakie dokumenty są wymagane przy imporcie z Chin.

PRELEGENT

Pani Mariola Bańdo-Szwaj – ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa handlu z Chinami, handlu zagranicznego, a w szczególności importu z Chin, wiarygodności firm chińskich, kontroli jakości. Absolwentka Wydziału Ekonomiki Transportu, kierunek Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, jest jednym z pierwszych w Polsce absolwentów podyplomowych studiów menadżerskich MBA.

Prezes Zarządu spółki VERICO Experts Sp. z o.o. Od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem transakcji importowych z Chin, doradztwem w zakresie handlu zagranicznego. Posiada unikalną wiedzę na temat kontroli towarów, którą zdobyła pracując wcześniej w firmie kontrolnej oraz sprawdzania dostawców.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 81; e-mail: karolina.gzubicka@tarr.org.pl