Webinar „Kreatywny Pitching” – 5 listopada, g. 10:00

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Łukasiewicz – IMBiGS zaprasza MŚP oraz inne podmioty, szczególnie z branży kreatywnej, na bezpłatny webinar „Kreatywny Pitching”.

W trakcie webinaru zaprezentowane zostaną sposoby na skuteczne zainteresowanie projektem osób decyzyjnych. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat przygotowania profesjonalnej prezentacji.

Zachęcamy do zadawania pytań, na które prowadząca odpowie na sam koniec webinaru.

Prowadząca – Aleksandra Leszczyńska 

Producentka i zielona aktywistka. Pracę w branży rozpoczęła ponad dziesięć lat temu w Hiszpanii, po studiach w Media Business School. Następnie w Polsce pracowała instytucjach takich jak PISF czy Kreatywna Europa. Od kilku moderuje spotkania branżowe oraz prowadzi warsztaty pitchingowe, a także zajmuje się finansowaniem oraz rozliczaniem projektów filmowych. Obecnie kończy studia z Ochrony Środowiska oraz walczy o bardziej „zielone” produkcje filmowe.

Agenda:

10:00 – 11:15 Prezentacja „Kreatywny Pitching”

11:15 – 11:45 Q&A

Link do webinaru zostanie Państwu przesłany po rejestracji:

Klikając „wyślij” wyrażają Państwo zgodę na gromadzenie i przetwarzanie wysłanych danych przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Łukasiewicz-IMBiGS.

Dane są gromadzone i przetwarzane przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Racjonalizacji 6/8 w celu wykonywania na Państwa rzecz usług  i/lub udzielenia wsparcia w ramach zadań realizowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Łukasiewicz – IMBiGS i to te zadania realizowane w interesie publicznym stanowią podstawę prawną przetwarzania danych. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Łukasiewicz – IMBiGS. https://www.imbigs.pl/bip/polityka-prywatnosci

2 odpowiedzi na “Webinar „Kreatywny Pitching” – 5 listopada, g. 10:00”

CINEMAFORUM » INTERFILMLAB 4.0 – wprowadź swój film na rynek międzynarodowy pisze:

[…] https://eencentralpoland.wordpress.com/2020/10/28/webinar-kreatywny-pitching-5-listopada-g-1000/ […]

CINEMAFORUM » Wydarzenia branżowe podczas CINEMAFORUM pisze:

[…] Wymagana rejestracja: https://eencentralpoland.wordpress.com/2020/10/28/webinar-kreatywny-pitching-5-listopada-g-1000/ […]