You are currently viewing Wirtualna Giełda Kooperacyjna – spotkania B2B

Wirtualna Giełda Kooperacyjna – spotkania B2B

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprasza w dn. 12-14 kwietnia 2023 r. na Wirtualną Giełdę Kooperacyjną, która odbędzie się w ramach INNOFORM, w ramach którego w tym roku odbędzie się konferencja stacjonarna pn. FORMA WTRYSKOWA I JEJ OTOCZENIE, zaplanowanej w terminie 12-13 kwietnia br. w Bydgoszczy w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

SPOTKANIA B2B – TYLKO ONLINE

Giełda Kooperacyjna organizowana jest już po raz siódmy przez ośrodek Enterprise Europe Network przy TARR. W tym roku odbędzie się w całości w formacie ON-LINE. Uczestnicy spotkań B2B będą mieli doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych na arenie międzynarodowej bez wychodzenia z biura.

ORGANIZACJA SPOTKAŃ B2B

Każdy zainteresowany uczestnictwem w Wirtualnej Giełdzie Kooperacyjnej musi dokonać rejestracji na platformie internetowej: https://innoform2023.b2match.io.  W wyniku rejestracji (podstawowe informacje nt. firmy oraz propozycja współpracy = Marketplace) dla każdego uczestnika zostanie utworzone konto z loginem (adres e-mail) i hasłem służące do aktualizacji danych, późniejszego wybierania partnerów do spotkań i realizacji rozmów online, zgodnie z utworzoną na koncie agendą.

WYBÓR PARTNERÓW DO SPOTKAŃ B2B

Opcja wyboru partnerów do spotkań poprzez ww. platformę zostanie uruchomiona 20 marca br. od godz. 12:00. Każdy zarejestrowany uczestnik, który wprowadzi kompletne dane(podstawowe informacje nt. firmy oraz propozycja współpracy = Marketplace), i którego konto zostanie zawalidowane przez organizatora, będzie mógł wysyłać i odbierać zaproszenia do wirtualnych spotkań poprzez samą platformę.

Więcej informacji: Michał Gotowt, tel. 56 699 54 82, kom. 690 950 018, michal.gotowt@tarr.org.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!